Vehuiah

Logo

Dobrá věštírna - Váš dotaz

- Po vyplnění a odeslání dotazu ve formuláři dole na této stránce obdržíte na Vámi uvedenou mailovou adresu informaci o tom, pod jakým variabilním symbolem a na jaké číslo účtu je nutno uhradit příslušný poplatek ve výši 350,-Kč. Variabilní symbol je ID Vašeho dotazu.
- Ve chvíli, kdy se Vaše platba připíše na účet, bude Váš již zpracovaný dotaz obratem odeslán na Vaši mailovou adresu (prodleva mezi přijmutím platby a obdržením odpovědi je maximálně 3 dny v závislosti na převodech mezi jednotlivými bankovními ústavy).
- V případě jakéhokoliv Vašeho dotazu nebo problému s platbou nás kontaktujte e-mailem, popřípadě na tel: čísle: +420603388233


Všechny údaje, které vyplníte ve formuláři dole na této stránce si prosím před odesláním zkontrolujte. Všechna pole formuláře je třeba vyplnit.
O úspěšném odeslání dotazu budete informováni zpětným e-mailem, který je automaticky odesílán na e-amilovou adresu, kterou uvedete při vyplnění formuláře.

Formulář pro přihlášení do kurzů

Powered by: Cesty ke štěstí - R.S. Agáta - grafika R.S. Agáta ::..:: Design & Code - Dodo (2010) ::..:: Mapa stránek ::..:: Top