Vehuiah

Logo

Příběhy

Dovolte mi, abych Vám napsala úplně čerstvý příběh o poskytnuté andělské pomoci. Mladá slečna po absolvování vysoké školy hledala práci na plný úvazek. Problém byl v tom, že neměla praxi a proto se na mne obrátila a požádala o pomoc. Andělé pomohli a slečna absolvovala jedno výběrové řízení za druhým. Pokaždé uspěla a postupovala tak dlouho, že vždy konkurz vyhrála. Čekala na rozhodující telefony. Stalo se, že v jeden den měla telefonátů více. Všichni ji ubezpečili, že konkurz vyhrála a pokud bude chtít, může nastoupit do hlavního pracovního poměru. Slečna byla jako opařená a nemohla tomu uvěřit a opravdu nevěděla, které místo má přijmout. I v tom jí andělé pomohli vybrat, to nejlepší pracovní místo a musím dodat, že se neřídili platem, ale tak, aby se slečně v práci líbilo a práce jí bavila. A hlavně, aby měla okolo sebe lidi, kteří jí budou mít rádi a v těžkostech, které jsou spojené s novým nástupem do nové práce jí pomohou. A tak se i stalo.

Ještě čerstvý je také tento příběh. Paní nemohla dlouho otěhotnět, byla na gynekologické operaci, ale stále se nedařilo. Paní se dozvěděla od své kamarádky, že existuje paní Lenka a ta pomáhá k vytouženému těhotenství. Paní ke mně přišla a musím říci, že paní v krátké době otěhotněla a čeká dvojčátka. Přeji této paní hezké, zdravé a krásné dětičky.

A ještě další krásný příběh, který se týká mé osoby. Měla jsem vysněnou představu o přehozu na postele. Ale nikde jsem takový přehoz neviděla a nesehnala. Byla jsem v Itálii a tam jsem šla do malého kostelíčka, který byl nádherný. S pokorou a láskou jsem v kostelíčku seděla a poprosila jsem o splnění mého přání. Ani jsem neříkala, o jaké přání jde. Když jsem vycházela z kostelíčka, objevila se přede mnou stará paní. Sotva šla, přesto u mne byla velice rychle. Otevřela tašku a vytáhla ručně vyrobený a nádherně vyšívaný přehoz na postele. Přesně takový, jaký jsem měla vysněný. Chtěla však více peněz, než jsem zrovna u sebe měla. Za peníze, které jsem jí nabídla a musím říci, že to bylo velmi málo, mi do mých rukou dala vytoužený přehoz a otočila se a s úsměvem se vydala uličkou, která vedla pryč od kostela. Tato ulička byla velice úzká, ale dosti dlouhá. Když jsem se za paní podívala, byla jsem udivena, po paní nebylo ani vidu ani slechu. Také jsem se usmála a poděkovala jsem. A ještě nyní děkuji andělům, že vyslyšeli mé přání. Moje známá se smála tak upřímně a tak od srdce a říkala : „Vidíš, co jsi chtěla, to máš. Pořád pomáháš druhým a nyní jsi dostala také dar.“ O to více mám radost a slibuji, že se budu snažit, abych pomáhala s anděly i Vám, kteří to moc a moc potřebujete.

Na závěr příběh pomoci od andělů při zkoušce na vysoké škole. Jedna mladá paní, aby si udržela své pracovní místo, byla nucena dělat vysokou školu, přestože se moc bála a byla velký trémista. Poprosila mě, zda bych jí mohla pomoci při poslední nejdůležitější zkoušce. Požádala jsem anděly o pomoc. Mladá paní zkoušku opravdu zvládla a to s červeným diplomem a bez trémy. Děkovala mi a toto poděkování jsem vyřídila andělům.

Malé ukázky, jak se plní věštby a jaké jsou reakce mých klientů.

Milá paní Lenko, určitě si na mě pamatujete, již v minulosti jsem Vás potrápila se svými problémy, které se týkaly mého partnerského vztahu. Velmi Vám děkuji za opravdu perfektní výklad a Vaši pomoc, protože mohu potvrdit, že se vše naplnilo. Pomohla jste mi, když jsem byla úplně na dně a já se na Vás opět obracím a chci Vás nyní poprosit, jestli by jste se mi podívala, jakým směrem bych se měla vydat, týká se to hlavně mé pracovní činnosti.

Toto napsala paní Anna z Českých Budějovic


Milá paní Lenko, Anežko, děkuji, že takový člověk, jako jste Vy, existuje. Nevěděla jsem už kudy kam a Vy jste mi ukázala, že není vše tak hrozné, jak se zdálo. Mohu říci, že jste mi zachránila život, nechtělo se mi žít, ale po tom, co jste mi napsala, jsem opravdu opět člověk, který má chuť se opět se svým životem poprat a jít dál. Moc děkuji a budu Vám stále vděčná.

Toto napsala paní Helenka z Teplic


Dobrý den paní Lenko, ani nevíte, jak moc jste mi pomohla a jak se mi ulevilo. Strašně rád bych Vás také navštívil osobně. Kdyby jste si na mě našla alespoň chviličku, já vím, že jste velmi zaneprázdněná. Určitě musíte být hodná paní, jako anděl z pohádky. Moc Vás pozdravuji a přeji Vám i já hodně štěstí a lásky. A ještě dodal:
Paní Lenko, já vím, že Vy zázraky umíte, protože ten zázrak jste Vy sama.

Zdraví Vás Jakub z Krkonoš

Milá Leničko, takových lidí, jako jste Vy je na světě málo, chci Vám poděkovat za to, co jste pro mě udělala a jak jste mi pomohla. Vše, co jste řekla, se splnilo a já se před Vámi skláním. Jestli mohu, tak se na Vás, až budu potřebovat opět obrátím. Těším se, že se někdy a někde uvidíme, těším se, že na své problémy nebudu sama.

Jiřina z Prahy

Dobrý den paní Lenko, děkuji za vše. Je to přesně tak, jak píšete. Mějte se moc hezky.

Jana Most

Formulář pro přihlášení do kurzů

Powered by: Cesty ke štěstí - R.S. Agáta - grafika R.S. Agáta ::..:: Design & Code - Dodo (2010) ::..:: Mapa stránek ::..:: Top