Vehuiah

Logo

O mně

Cesty ke štěstí - Dobrá věštírna - grafikaDovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Lenka, Anežka, slyším však na obě jména. Pocházím ze severních Čech.

 

Pokud potřebujete znát odpověď na konkrétní otázku, nebo potřebujete vyřešit Vaše problémy, ať už to jsou partnerské, rodinné vztahy, finanční, pracovní, zdravotní problémy a jiné starosti, které ztěžují Váš život, pak jste na správných stránkách.

Nabízím Vám možnost získat odpovědi na Vaše otázky pomocí andělských rad, andělského písma, automatického písma, kresby a kyvadla, andělského rozboru celého Vašeho problému a dotazu. Taktéž nabízím výklad pomocí mariášových karet, rad a pomoci od andělů. Dále nabízím výklad andělských karet, výklad tarotových karet, věštění z run, věštění z křišťálové koule.

Nabízím Vám ale i alternativní léčení a to jak osobně, tak i na dálku. Dále pak harmonizaci Vašeho těla a čaker spojené s dodáním léčivé energie.Také pracuji na odpoutání převtělených duší na těle a odblokování a samozřejmě i odpoutání negativních energií.

Nabízím pomoc nejen Vám, ale i Vašim dětem, pokud si se svými dětmi nevíte rady, nebo potřebujete vědět, na jaká studia mají Vaše děti vlohy. Jaké schopnosti má Vaše dítě a Vy o nich zatím nemáte tušení. Mohu se podívat, jaký život bude Vaše dítě mít a jaká ho čeká budoucnost. Odpovědi na tyto otázky a mnohé další Vám mohu vypracovat radami od andělů, také ale například pomocí výkladu nebo věštěním.

Mám za sebou již mnoho krásných a radostných úspěchů. Některé reakce mých klientů si můžete přečíst na stránce "Příběhy". Pokud máte problémy s otěhotněním, mohu Vám pomoci.

Většinou mé klientky otěhotní velmi brzy a všichni prožíváme neuvěřitelnou radost. Často se mým klientkám rodí i dvojčátka.

Tento nádherný dar vidět, slyšet a dostávat informace od nebeských pomocníků jsem dostala do vínku při svém narození. Již jako malá jsem si povídala s andílky ve škole i v životě žádala o jejich pomoc.

Potom jsem jim s radostí děkovala, že mi pomáhají.

Ve škole jsem kamarádkám vykládala karty na jejich dětské otázky, jestli je má jejich kluk rád a zda je bude milovat apod. Dnes tuto práci dělám s daleko větší zkušeností a hlavně odpovědností. Výkladem karet a věštěním se zabývám 34let a velmi se těším na Vaše dotazy.

Formulář pro přihlášení do kurzů

Powered by: Cesty ke štěstí - R.S. Agáta - grafika R.S. Agáta ::..:: Design & Code - Dodo (2010) ::..:: Mapa stránek ::..:: Top